Ашық сабақ: “Конструктор режимінде форма құру”

№4 «Бағдарламалық қамтамасыз ету» кафедрасының арнайы пән оқытушысы Есимбекова М.М. 12.02.2024ж SW-115b тобымен ашық сабақ өткізді.
Сабақтын тақырыбы: Конструктор режимінде форма құру. Ашық сабақ барысында «Сағат-дос» сергіту сәті ұйымдастырылды. Үй тапсырмасы Learningapps.org платформасында тест алу арқылы сұралынды. Сұрақ-жауап әдісі қолданылды. Топтық жұмыста студенттер «Галлерея» әдісі бойынша таныстырылым жасап, форма компоненттерін сәйкестендірді. Зертханалық жұмыста келесі тапсырмаларды орындады:кітапхана деректер қорын, конструктор режимінде форма құрастыру. Сергіту сәтіне «шаттық шеңбер» ойыны ұйымдастырылды. Сабақтың соңында кері байланыс орнатуға Сlassroomscreen.com платформасы қолданылды. Сабақты қорытындылау кезеңінде студенттердің тапсырмаларын қабылдап, тиісті бағалары қойылды. Оқытушы алға қойылған мақсатына жете білді, сабақ өте жақсы деңгейде өтті.

Рубрики: Uncategorized