Google Drive-та формалармен жұмыс

Бағдарламалық қамтамасыз ету кафедрасының оқытушысы  кафедра оқытушысы Бекмуратқызы Ж. «Google Drive та формалармен жұмыс» тақырыбында SW-23b тобымен ашық сабақ өткізді. Оқытушы ұйымдастыру кезеңінде өткен тақырыпты қайталауда сұраққа жауап беру арқылы Spin wheel платформасын қолданды.

Оқытушы студенттерге тәжірибелік тапсырмалардың орындалу барысын түсіндіріп, компьютерде берілген тапсырмаларды орындап шықты. Сабақты қорытындылау Quizz.com тест арқылы жүзеге асырылды. Оқытушы сабақ барысында түрлі платформаларды, әдістерді қолданып, пәнге деген студенттердің қызығушылықтарын арттыра белді.Ашық сабақтың нәтижелері бойынша жоспарланған жұмыстардың толық көлемі орындалды: сабақтың мақсаттары, білім, білік және дағдыларды қалыптастыру жүзеге асырылды.Сабақ өте қызықты, жоғары деңгейде өтті.

Рубрики: Uncategorized