Білімді ұлт: терең білім, еңбекқорлық және отаншылдық қасиет

9 тамыз күні Нұр-Сұлтан қаласында “Білімді ұлт: терең білім, еңбекқорлық және отаншылдық қасиет” тақырыбындағы педагогтердің республикалық тамыз конференциясында Талдықорған жоғары политехникалық колледжінің директорының орынбасары Нұрғожаев Шыңғыс Болатұлы спикер ретінде қатысты.

Іс-шарада ҚР Премьер-министрінің орынбасары Ералы Тоғжанов,, педагогтер, тәрбиешілер, әдіскерлер, ата-аналар, білім басқармаларының басшылары, қамқоршылық кеңестердің, үкіметтік емес ұйымдардың өкілдері болды.

19 августа в г. Нур-Султан прошел круглый стол “Образованная нация: глубокие знания, трудолюбие и патриотические качества”
на республиканской августовской конференции педагогов в качестве спикера принял участие заместитель директора Талдыкорганского высшего политехнического колледжа Нургожаев Шынгыс Болатович.

В мероприятии примут участие заместитель Премьер-Министра РК Ералы Тугжанов, Министр просвещения РК Асхат Аймагамбетов, педагоги, воспитатели, методисты, родители, руководители управлений образования, представители попечительских советов, неправительственных организаций и другие.

Рубрики: Uncategorized