«Әйел – әлемнің асыл заты» тақырыбында сұхбаттасу кеші өткізілді.

Бүгін Талдықорған жоғары политехникалық колледжінде Халықаралық әйелдер мейрамы қарсаңында «Әйел – әлемнің асыл заты» тақырыбында сұхбаттасу кеші өткізілді.

Еркін форматта өткен ашық алаңда аяулы аруларымыз жас болсада отбасы мен кәсіптерін қатар алып жүріп, жетістікке жету жолдарын студенттермен бөлісті. Кездесудегі мотивацияға толы әңгімелер студенттеріміздің өзіне деген сенімділігін оятып, ойларында жүрген сұрақтардың жауабын алды.

Сұхбаттасу алаңының қонақтары:

Серікқызы Аида – кондитер, блогер @dari_sweetbakery
Мұхаметқали Диана – Бизнес леди, 2 дүкеннің иесі @podium.dress_
Сайлаубекова Айым – Талдықорғаннан шыққан алғашқы «Блогер келін» @kelinkaa_aiymkaa
Жексенбекқызы Дана – ЖҚО ақпараттық сүйемелдеу,PR бөлімінің басшысы @aahmedova___
Бекмұратқызы Жұлдыз – Жас Отан мүшесі,Үздік Волонтер, FABERLIK директоры @_zhuldyz_bekmuratova

Бүгінгі сұхбаттасу алаңына қатысқан Спикерлерге үлкен Алғыс білдіре отырып, жұмыстарыңызға шығармашылық табыстар тілейміз!