Талдықорған жоғары политехникалық колледжі NCCER халықаралық салалық бағалаудың үшінші кезеңін аяқтады.

Сондай-ақ, білім беру мекемесі Германияның Аға сарапшылар қызметімен ынтымақтастық жобасына қатысуды жоспарлауда.

Политехникалық колледж ІТ-мамандарын даярлауда жақсы нәтижелерге қол жеткізген табысты білім беру мекемесі ретінде танымал. Мысалы, статистикалық деректерге сәйкес 2020 жылы ІТ-бағыты бойынша түлектерді жұмысқа орналастыру 92% – ды, ал өткен жылы-96% – ды құрады. Бұл 2019 жылы колледж базасында құрылған STEM-алаң, коворкинг-орталық, бейне-және фотостудиясы бар ІТ – орталық жұмысының нәтижесі.

Сондай-ақ колледж қабырғасында Cisco және steam желілік академиялары жұмыс істейді. Орталықта студенттерге арналған Web-дизайн және әзірлеу, 3D-модельдеу, CAD платформасында жобалау бойынша практикалық сабақтар мен оқыту курстары өткізіледі. Колледжде жаңа ІТ-технологияларды зерттеу жөніндегі зерттеу зертханасы жұмыс істейді.

Жалпы, бүгінде облыс бойынша 59 IT-сынып, 12 STEAM-кабинет, IT-мектеп жұмыс істеуде.

Германиядан келген аға сарапшылар қызметімен ынтымақтастыққа келетін болсақ, жоба “ақпараттық техника”, “коммуникация құралдары”, “құрылыс ісі” салаларының білікті кадрларын даярлаумен байланысты мәселелер бойынша сараптамалық қолдау көрсетуді көздейді.

SES сарапшылары өз қызметін халықаралық деңгейде Азияда, Латын Америкасында, Шығыс және Оңтүстік-Шығыс Еуропада жүзеге асырады. Осы аталған елдерде олар өздерінің сараптамалық білімдері мен кәсіби тәжірибелерімен бөлісіп келеді.

Толығырақ облыс әкімдігінің ресми сайтынан оқи аласыз. Сілтемесі парақша атауының төменгі тұсында.

Categories: Uncategorized