ТАЛДЫҚОРҒАН ЖОҒАРЫ ПОЛТЕХНИКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ “WORLDSKILLS” ЧЕМПИОНАТЫНА ҚАТЫСУШЫЛАРДЫ КЕЛЕСІ ҚҰЗІРЕТТІЛІКТЕР БОЙЫНША ДАЙЫНДАЙДЫ

Техникалық және кәсіптік білімнің  мәртебесін көтеру, білім алушылар мен жас мамандардың кәсіби шеберлігін арттыру, Ұлттық чемпионатқа қатысатын үміткерлерді дайындау мақсатында «ТALAP» КЕАҚ  бірлесіп, колледжде «Жас Маман» жобасы аясында «WORLDSKILLS» жаттығу лагері құрылған болатын.

Талдықорған жоғары политехникалық колледжінің базасында IT, құрылыс және коммуналдық шаруашылық саласы бойынша  келесі құзіреттіліктер бойынша «WORLDSKILLS» чемпионаттарына қатысушыларды дайындайды:

• «Желілік және жүйелік әкімшілендіру»,
  • «Бизнес үшін  ІТ шешім»,
  •  «Web технологиялар»,
  • «Графикалық  дизайн», «Прототиптеу»,
  • «Интернет заттар»,
  • «Ақпараттық кабелдік желілер»,
  • «Видеомонтаж»,
  • «Элекроника»,
  • «Инженерлік графика Cad»
  • «Мобилді робототехника»,
  • «Кірпіш қалау»,
  • «Плитамен жұмыс жасау»,
  • «Малярды және декоративті жұмыстар».

«Құрғақ құрылыс және сылақ жұмыстары» «World Skills» жаттығу лагерінің жұмысының нәтижесінде колледжіміздің студенттері аймақтық «World Skills -2020» чемпионатында жүлделі орындарға ие болып, қазіргі уақытта «WORLDSKILLS KAZAKHSTAN» республикалық чемпионатына дайындық үстінде.