Құрметті студенттер! ENACTUS KAZAKHSTAN ұлттық кеңсесі ENACTUS KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO 2021 жыл сайынғы студенттік кәсіпкерлік, стартаптар және инновациялар ұлттық кубогының өткізілетіні туралы хабарлайды.

ENACTUS (бұрынғы SIFE) халықаралық бағдарламасының әлемде студенттік кәсіпкерлікті дамытудың 45 жылдық тәжірибесі бар. Халықаралық компаниялардың ірі басшылары бизнес-жобаларды іске асыру жөніндегі жастар бастамаларын белсенді қолдайды.

ENACTUS-өмірді қалыптастыру және тұрақты әлемді қалыптастыру үшін кәсіпкерліктің күшін пайдаланатын белсенді студенттер, академиялық және бизнес көшбасшыларының қауымдастығын білдіретін коммерциялық емес ұйым:

* 37 ел
* 1,730
* жыл сайын 72,000-нан астам қатысушы
* 3,800 жоба
* БҰҰ ОДМ 17 жалғасы
* 7 300 000 волонтерлік сағат
* 1 300 000 бенефициар
* 1000-нан астам халықаралық корпорация жастар кәсіпорнын қолдайды

Қатысу шарттары:

* колледж және ҚР ЖОО студенттері
* колледж/ЖОО өтінішін тіркегеннен кейін орнату тренингтерін ұсынады (тегін)
* бизнес-команданы дамыту үшін менторларды ENACTUS Kazakhstan тарапынан бекітуге болады

Өтінімдер 2021 жылдың 1 наурызына дейін электрондық пошта арқылы қабылданады:
enactuskaz@gmail. com, enactuskaz.ast@gmail.com

Қосымша ақпарат: ТВПТК 339 кабинет;