Талдықорған жоғары политехникалық колледжінде тестілеу режимінде «Ашық» мобильді қосымшасы бар кіру жүйесі енгізіледі, осыған байланысты колледж аумағына кіру осы мобильді қосымшаны қолдану арқылы жүзеге асырылады.

Қолданба Covid-19 вирусының таралу қаупін азайтуға және инфекцияға әкелетін байланыстар санын азайтуға мүмкіндік береді.

Қосымша, өз кезегінде қызыл, сары, көк және жасыл мәртебелерге бөлінетін қатер рейтингін көрсетеді:

Жасыл – келуші мәліметтер базасында Covid-19-да теріс нәтиже берген ПТР-тестілеу ретінде белгіленген – демек, сіз колледж аумағына кіре аласыз.
Көк – ПТР тестінің нәтижелері жоқ, байланыс ретінде тізімделмеген – сіз колледж аумағына кіре аласыз.
Сары – науқас адаммен байланыста болған деп белгіленген, сіз 14 күн бойы үй карантинінде болуыңыз керек. 14 күннен кейін сізге автоматты түрде көк мәртебе беріледі.
Қызыл – Covid-19-да оң нәтижемен базада тіркелген – сіз 14 күн бойы үй карантинінде болуыңыз керек. 14 күннен кейін сізге автоматты түрде көк мәртебе беріледі.

Сіздің әрекеттеріңіз:

1. «Ашық» мобильді қосымшасын телефоныңызға жүктеп алыңыз, телефон нөміріңізді тіркеңіз, ЖСН еңгізіңіз және сіздің келуіңізді тіркеу үшін мекеменің QR кодын сканерлеңіз.
    2018-04-21 121 2. Смартфон болмаған кезде немесе осы мобильді қосымшаны жүктеу кезінде қиындықтар туындаған жағдайда, сіз өзіңіздің жеке куәлігіңізді енгізу арқылы сіздің кіруіңізді тіркейтін қауіпсіздік қызметкерімен байланысуыңыз керек.
Categories: Объявление