Колледждердің жастар ісі жөніндегі комитеттері қоғамдық маңызы бар жастар бастамаларын жүзеге асыруда

Біздің тәуелсіз еліміз демократиялық жолмен жүріп жатыр және әлемде лайықты орын алу үшін жұмыс істеуде. Бүгінде жастар қоғамның қозғаушы күші ретінде озық идеялары бар және еліміздің дамуы мен гүлденуіне лайықты үлес қосуда. Жастар болашақта елімізді сақтап қалатын, елімізді бәсекеге қабілетті, экономикалық тұрғыдан дамыған және елдің серпінді дамуына лайықты үлес қосатын қоғамның негізгі белсенді күші болып табылатыны сөзсіз. Бүгінде әлемдік қоғамдастық еліміздің болашағын бейнелейтін құндылықтарға үлкен қызығушылық пен ерекше мән беріп отыр.

Мұның маңызды аспектілерінің бірі-жастар саясаты. Мемлекеттік –саяси жағдайды қалыптастырудағы жастар саясатының рөлі туралы сыни пікірлер оның қоғамдағы рөлі қаншалықты маңызды екенін көрсетеді. Жастар комитеті жастар арасында тәрбие жұмыстарын жүргізе отырып, жастар саясатын жүзеге асыру бойынша бірқатар іс-шаралар өткізеді. Тәрбие жұмысы жоғары оқу орнындағы ең өзекті мәселелердің бірі екені белгілі. Жастар саясатын жүзеге асыру үшін жастардың өзін-өзі басқаруының маңызы зор.

Талдықорған жоғары политехникалық колледжінің Жастар ісі жөніндегі комитеті-бір орында тұрмай, белсенді дамып келе жатқан, студенттік жылдары оларға өмірде қажет болатын дағдылар мен ептіліктерді алатын көңілді, белсенді студенттердің ұйымшыл командасы. Өйткені біз өз жобаларымызды іске асырамыз, колледждің, қаланың көптеген ірі іс-шараларына қатысамыз, экскурсияларға қатысамыз, қызықты адамдармен танысамыз, өз іс-шараларымызды ұйымдастырамыз және студенттік өмірімізді толымды, қызықты әрі жарқын етеміз. Біздің колледждің Жастар ісі жөніндегі комитетінде 8 жастар ұйымы жұмыс істейді, атап айтқанда:

• Студенттік деканаттар;
  • Жатақханалардағы студенттік кеңестер;
  • Жайдарман ” КТК Лигасы»;
  • “Мәңгілік Ел мұрасы” жастар клубы»;
  • “Жасыл Ел ” еңбек жасақтары»;
  • “Ашық жүрек” әлеуметтік-еріктілер клубы»;
  • “Парасат ” жастар дебатерлер клубы»;
  • “Жалын ” азаматтық-патриоттық секторы»;
  • Спорт клубы;
  • “Sanaly urpaq” студенттік клубы.